Hyvää Ruokaa!

Herkkukeitaan myymälöistä löydät paikallisten kalastajien tuoreet saaliit päivittäin vaihtuvalla valikoimalla. Herkkukeidas, alueensa varmin apaja…

Ammattilaisemme valmistaa Teille joka päivä grilli-, uuni- tai pannuvalmiita herkkuja helppoon ruoanvalmistukseen niin  arkeen kuin juhlaan.
Etusivu Tuotteeet Yritys

Toimipisteemme

Herkkukeidas Prisma Halikko
Prismantie 2
24800 Halikko
075 3030 1524
halikko@herkkukeidas.fi

Herkkukeidas Prisma Kokkola
Prismantie 1
67700 Kokkola
0400 348 988
kokkola@herkkukeidas.fi

Herkkukeidas Prisma Lohja
Laurinkatu 37-41
08100 Lohja
075 3030 2926
lohja@herkkukeidas.fi

Herkkukeidas Prisma Nummela
Naaranpajuntie 3
03100 Nummela
09 222 06316
nummela@herkkukeidas.fi

Herkkukeidas Prisma Pietarsaari
Koulukatu 4
68600 Pietarsaari
020 780 7537
pietarsaari@herkkukeidas.fi

Herkkukeidas Prisma Vaasa
Toukolantie 1
65300 Vaasa
020 780 7685
vaasa@herkkukeidas.fi

Herkkukeidas Prisma Ylivieska
Savarinkatu 9
84100 Ylivieska
020 780 4026
ylivieska@herkkukeidas.fi

Yhteystiedot

Toimitusjohtaja:

Petri Hasu
0500 606 546
- Vuosineuvottelut
- Rekrytointi ja henkilöstöasiat
- Viestintä
- Uusasiakashankinta
petri.hasu@vara-apu.com


Operatiivinen johtaja:

Kimmo Klossner
045 1279 554
- Markkinointi
- Tuotevalikoimat
- Tavarantoimittajat
- Omavalvonta
kimmo.klossner@herkkukeidas.fi


Laskutusosoite:

Gourmet Herkkukeidas Oy
c/o Tilitoimisto Ollikainen
Porrassalmenkatu 1, 1 krs
50100 MIKKELI

Rekrytointi

VARA-APU Henkilöstöpalvelut Oy avustaa Herkkukeidasta rekrytoinneissa.

Avoimista työpaikoistamme saat tietoa osoitteesta www.vara-apu.com